Дивергент глава 2: Iнсургент (2015)

Дивергент глава 2: Iнсургент (2015)
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається
Беатріс Прайор, молода дівчина, якій судилося народитися більш обдарованої, ніж усім іншим, продовжує боротьбу з системою. У другій частині історії, що отримала назву Дивергент, глава 2: інсургентів дивитися онлайн глядачі зможуть нові пригоди Тріс, вже відкрито бореться за своє право існувати, залишаючись при цьому вільною.
Разом з новими друзями, які погодилися стати союзниками юної дівергенткі в протистоянні могутньої системі, Тріс спробує повністю зруйнувати безглузді і нещадні закони, за якими стільки років живе суспільство. Тріс нічого втрачати, адже уряд хоче вбити її, а тому дівчина просто вимушено прийняла цю битву на виживання.

Беатріс не знає, що нещадні правителі добре підготувалися до майбутнього бою. Вирішивши, що відловлювати ненависних Дивергент поодинці вкрай клопітно, керівна верхівка розробила методу, яка дозволить остаточно позбутися неугодних їй особистостей. Зрозуміло, знищеної опиниться і Тріс, яка намагається просто врятувати власне життя.
Однак не система головний ворог юної Прайор. Основна битва, яку дівчині належить виграти, відбувається всередині неї самої. Душевні терзання і неможливість самовизначитися, які розколюють психіку Тріс на частини - ось, що заважає їй знайти справжню цілісність, прийнявши справжню себе. Але чи переможе Беатріс Прайор власних демонів - це поки що невідомо.
 
Дивергент, глава 2: інсургентів (2015) онлайн фільм в хорошій якості


Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 23.07.2015, 14:33:51
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика