Нянька (2015)

Нянька (2015)
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

Великий бізнесмен Клеменс Клин займається забудовою Берліна і весь час проводить на роботі. У нього абсолютно не залишається часу на виховання двох своїх дітей, які, користуючись відсутністю батька, ведуть себе потворно і влаштовують справжнє пекло для всіх няньок, які стежать за ними. Діти за останній рік зробили безліч витівок і позбулися вже від восьми нянь, чим дуже засмутили свого батька, який вже не знає, як впоратися з такою поведінкою своїх невгамовних нащадків. В цей же час група ініціативних громадян намагається врятувати свій район від зносу, який проводиться кампанією Клеменса. Рольф – самий відчайдушний з мешканців, який не бажає розлучатися з власним будинком, але терпить прикру поразку в цій війні з великою компанією. 

Рольф приходить в будинок Клеменса, щоб розібратися з ним по-чоловічому. Але бізнесмен приймає ображеного чоловіка за чергову няньку для своїх дітей і наймає його на роботу. Рольф, у свою чергу, вбачає у цьому унікальний шанс помститися кривдникові, навіть не здогадуючись, з якими проблемними дітьми йому доведеться зіткнутися. Кожен день, проведений в якості няньки, перетворюється для чоловіка в справжній кошмар, але він терпить всі приниження, намагаючись вичекати момент для помсти. 

Оригінальна назва: Der Nanny 
Рік випуску: 2015 
Країна: Німеччина 
Жанр: Комедія 
Тривалість: 01:50:16 
Прем'єра: 26 березня 2015 

Режисер: Маттіас Швайгхефер, Торстен Кюнстлер 
У ролях: Маттіас Швайгхефер, Мілан Пешель, Паула Хартманн, Арвед Фризі, Йоко Винтершайдт, Саша Александер, Ілька Бессин, Кірстен Блок 

 Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 10.11.2015, 13:45:33
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика