Третій зайвий 2 / Ведмедик Тед 2 / Тед 2

Третій зайвий 2 / Ведмедик Тед 2 / Тед 2
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

 

Плюшевий беспредельщик продовжує зводити з розуму манірну інтелігенцію. На цей раз говорить ведмежа з великим его і його довгонога блондинка вирішили завести дитину. Там де не постаралася природа, на допомогу приходять зіркові донори, міські божевільні і вірний друг Джонні. Він щойно розлучився з Лорі і готовий до нових авантюр. Третій тут зовсім не зайвий.
У новій комедії «Третій зайвий 2» випадок нетиповий і взагалі клінічний. Це насправді гірко і образливо, коли найкращий друг твого хлопця ... іграшкове ведмежа Тед, з яким він проводить часу навіть більше, ніж з тобою. І це далеко не милий ведмежа, це плюшевий розпущений ведмідь, який курить траву, влаштовує оргії і напивається до нестями.
Найгірше, що ця плюшева зараза виступає проти появи будь-яких постійних відносин у Джона - головного героя. Тому коли той всерйоз починає цікавитися новою дівчиною Лорі, Тедді йде на самі бридкі вчинки, аби посварити закохану парочку. У підсумку, фільм про те, як виникає по-новому написана історія багатьом знайомого вибору між одним і особистим щастям кожного з цього трикутника.Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 06.07.2015, 02:00:46
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика