ЩАСТЯ - ЦЕ ... (2015)

ЩАСТЯ - ЦЕ ... (2015)
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

ЩАСТЯ - ЦЕ ... (2015)

 

Опис:

 

Шість молодих сценаристів і сім молодих режисерів за підтримки продюсерської команди Disney і зірок російського кіно створили сім зворушливих і дивовижних історій про те, що таке щастя. Молоді таланти потрапили в проект «Щастя - це ...» завдяки серії творчих конкурсів, основною метою яких стала підтримка початківців кінематографістів і розвиток вітчизняного кіно.

Новела «Поки чекає велосипед» розповідає про те, як покупка довгоочікуваного двоколісного друга обернулася для юного героя шансом зустріти свою любов. У новелі «Щасливої ​​дороги» у глядача є можливість дізнатися історію двох сестер, які з роками віддалилися один від одного, і лише трагічна подія змушує дівчат побачити, що щастя - це можливість любити і цінувати рідну людину. Новела «8 березня» присвячена розповіді про те, як процес вибору імені для новонародженої дівчинки в сім'ї циркових артистів перетворюється на калейдоскоп хвилюючих подій і чарівних перетворень.

Сюжет новели «3G» будується на парадокси цифрової ери і можливості, які відкриває несподівана ізоляція від електронних засобів зв'язку, а в новелі «Останній пункт» головним героєм стає успішний бізнесмен, що відкриває для себе секрет справжнього щастя. Новела «Двоє разом» побудована на зіткненні двох абсолютно несхожих людей, а фентезійна новела «Купідон першого розряду» оповідає про проблеми ангела, що з'єднує людські серця, який сам стає жертвою нерозділеного кохання.

 Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 05.05.2015, 01:03:54
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика