Чужий район / Чужой район [1,2 сезони] (2012)

Чужий район / Чужой район [1,2 сезони] (2012)
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

Дата виходу: 2012
Країна: Росія
Жанр: Детектив
[b]Тривалість: ~ 00:46:00 серія
Режисер:[/b] Андрій Коршунов, Максим Бріус
У ролях: Денис Рожков, В'ячеслав Аркунов, Сергій Колос, Зоя Буряк, Євген Леонов-Гладишев, Катерина Проскуріна, Ігор Головін (II), Данило Кокін, Олексій Лисенко, Юрій Архангельський, Михайло Сідаш, Єгор Бакулін, Володимир Галась, Денис Кирилов, Яна Чигир, Олексій Нілов, Маріанна Маркіна, Олександр Іванов (XIV), Миру Мордасова, Сергій Черапкін, Ігор Лепіхін Чужий район

Опис:
Співробітник карного розшуку Андрій Фролов після того, як він знешкодив злочинця, який виявився онуком впливової особи, змушений залишити роботу опера. Але тимчасово, як йому обіцяли.
Андрій переводиться в дільничні, і, за чиєюсь «злої волі», йому довіряють найскладніший в кримінальному плані район під назвою «МОЛОТ» (Червоний Молот). Це мікрорайон на околиці Мегаполісу, колишній робітник селище імені Червоних Молотобойців. До найближчого метро 15 хвилин маршруткою, яка ходить «раз на рік за обіцянкою» ... Мікрорайон з типовими «принадами» спально-робітників міських околиць. Тут свої закони, кожен сам собі захисник. По суті, районом керує Авторитет (тут закон - це він). Життя в районі сувора, але в більшості своїй, його жителі, незважаючи на невибагливість і простоту, виявляються «правильними», «справжніми».
У районі Фролову не дуже-то і раді. Місцевий дільничний Свистунов, новий колега Фролова, всіляко намагається вислужитися за рахунок нового напарника, місцеві бандити всіляко хочуть змусити Фролова працювати на них. Єдине, що залишається Андрію, - чесно нести службу і чекати обіцяного перекладу тому в свій відділ, знову на оперативну роботу. Але, як відомо, обіцяного 3 роки чекають. А за цей час йому не раз доведеться вирішувати проблеми мешканців Молота, опиняючись як в комічних, так і в небезпечних для життя ситуаціях.
 

 

Дивитись онлайн :Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 31.07.2015, 12:12:49
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика