Глухар всі серії \ Глухарь все серии

Глухар всі серії \ Глухарь все серии
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

Росія, 2008
Детектив
[/b]Режисери: Гузель Кірєєва, В'ячеслав Камінський, Тимур Алпатов, Рустам Уразаєв
У ролях: Максим Аверін, Денис Рожков, Марія Болтнєва, Вікторія Тарасова, Володимир Фекленко, Євген Самарін, Юлія Самойленко, Людмила Гаврилова, Олена Бочкарьова, Марина Штода, Роман Хеідзе, Олександр Барінов, Борис Покровський, Олександр Бобров та ін.

Головні герої - слідчий Сергій Глухарьов і його приятель, співробітник районного ДПС Денис Антошин - два лицаря з масою докорів. Вони - прості люди, які живуть звичайнісіньким життям, з її радощами і розчаруваннями; до невразливих супергероїв їм так само далеко, як до генеральських погонів. У них напружена робота, маленька зарплата і необлаштованість особистого життя, що, звичайно, не додає оптимізму.

Але друзі не втрачають присутності духу і продовжують охороняти правопорядок. Суспільство, яке вони захищають, не завжди виявляє належну повагу до їх нелегкої праці, але Глухар і Антошин продовжують виконувати свій обов'язок, зберігаючи почуття гумору і залишаючи місце для простих людських слабкостей...Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 31.07.2015, 13:09:57
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика