Гримм 4 сезон 21 серия

Гримм 4 сезон 21 серия
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

 

Гримм дивитись онлайн

Опис:

Армія шанувальників з радістю ще на початку цього року сприйняла новина про велику частку ймовірності продовження містично-детективно-фентезійної історії. І продюсери стримали слово. Дуже скоро глядач зможе серіал Грімм 4 сезон дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості всі серії . Треба сказати, що фантасмагоричний сюжет з великою кількістю зловісних персонажів, добре відомих з дитинства кожному, з перших хвилин бере в полон. Реально цікаво, реально страшно.

З тих пір, як щасливий детектив з відділу вбивств Нік Бёркхардт, якому було «по зубах» саме заплутана справа, одного разу відкрив у собі здатність бачити темні сторони звичайних людей, життя його зазнала суттєвих змін. Якщо спочатку, коли Ніку привиділося чудовисько, він списав все на втому, то трохи пізніше герой розуміє, все набагато складніше. Бачення з'являються регулярно. Сищик вирішує розібратися в чортівні. Виявляється, його інтуїція - рідкісний дар предків. Але і це ще не все. Детектив не просто володіє особливим чуттям. Його місія на Землі набагато серйозніше.

Нік - потомствений мисливець Грімм, у завдання яких входить огорожу людей від мешканців паралельного світу. Герой прийняв виклик монстрів і оголосив нечисті війну. Але тримати в секреті свої здібності «бійцю невидимого фронту» в якийсь момент стає складно. Кохана дівчина вирішить, що ти просто дивний. Друзі та колеги запідозрять у змові з самим Дияволом. І момент істини одного разу настає. Сержант Ву, виявивши в квартирі колеги докладний опис казкових істот, розуміє, що такий інтерес - не просто туга за дитинством. А тут ще стервозна відьма Адалінда розвела бурхливу діяльність.

 Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 10.05.2015, 16:06:45
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика