Серіал Людмила Гурченко 2015

Серіал Людмила Гурченко 2015
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

Перед нами 12-ти серійна біографічна драма про життя відомої актриси, співачки і просто чудовою жінки, Людмили Гурченко.

З малих років вона марила про велику сцену. Після закінчення школи Людмила відправилася в столицю, яка перетворила її на стійку, самовпевнену, бойову дівчину. Саме ці якості допомогли їй вступити до театрального, який як завжди був переповнений абітурієнтами. Спершу їй довелося вчиться на незначних ролях, але дуже швидко вона зрозуміла, що їй ні в якому разі не можна зупинятися на досягнутому. Гурченко стукала в усі двері, відвідувала численні кінопроби, розвивала акторські й вокальні навички і незабаром пробив її зоряний час.

Серіал екранізує життя легендарної Людмили Гурченко з моменту її народження і до загального визнання. Дивіться серіал Людмила Гурченко на нашому сайті hdfilms.at.ua Часом доля грала з нею злий жарт, але не дивлячись на це вольова жінка змогла знайти сили і втілити свої мрії в реальність. Її полюбили мільйони і продовжують шанувати і пам'ятати сьогодні ...Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 22.11.2015, 00:53:08
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика