Теорія великого вибуху всі серії Теория большого взрыва онлайн все серии онлайн безкоштовно, Теорія великого вибуху всі серії Теория большого взрыва онлайн все серии онлайн hd, нові Теорія великого вибуху всі серії Теория большого взрыва онлайн все серии онлайн

Теорія великого вибуху всі серії Теория большого взрыва онлайн все серии

Теорія великого вибуху всі серії Теория большого взрыва онлайн все серии
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

Два блискучих фізика, Леонард і Шелдон, «великі уми», які розуміють як «працює всесвіт». Але їх геніальність нітрохи не допомагає їм спілкуватися з людьми, особливо з жінками. Все починає змінюватися, коли навпроти них поселяється красуня Пенні.

Коли Леонард і Шелдон зустрічають Пенні, Леонард відразу ж починає цікавитися нею. Він бачить у спілкуванні з Пенні величезну перспективу ... аж до любові, проте Шелдон розуміє, що мріям його друга не судилося збутися.
Варто також відзначити пару дивних друзів цих фізиків: Воловиця, який любить вживати фрази на різних мовах, включаючи російську, і Раджеш Кутраппалі, втрачає дар мови при вигляді жінок.

 

Дивитись серіал Теорія великого вибуху онлайн на сайті HDFilms.at.uaНемає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 12.11.2015, 02:02:39
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика