Вавилон / Babilonia

Вавилон / Babilonia
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

Людське щастя значно підвищується завдяки впевненості й стабільності, але доленосність життя постійно дивує і перевершує очікування. Історія об'єднує зовсім різних жінок по імені: Беатріз, Інес і Режіна, і надає їм незвичайні життєві випробування. 
Беатріс управляє архітектурним бюро, що залишилося їй від чоловіка у спадок.Вона жінка, яка за допомогою розуму, сексуальності і амбіцій підкорює світ.Професійний стратег, що володіє зарозумілістю і владою, відмінно йде до мети і формує своє майбутнє. 
Життя Інес складається з постійного шпигунства за своєю шкільною екс-подругою.Теплі і дружні шкільні відносини були розірвані часом, кожен займався своїм життям і планами. Інтерес до успіху Беатріс у Інес ніколи не пропадав, вона цікавиться і заздрить успіхам своєї подруги. Жіноча заздрість - це сильна зброя, яке застосовує Инеса до подруги після чергової і випадково зустрічі. 
Складність життя Режіна полягає в народженні дочки від чоловіка у якого двурагя сім'я. Жінка не сумує і починає працювати, і незабаром навіть розвиває свої пляжний бізнес з продажу кокосів. 
Несподівані збігу обставин сприяють зустрічі зовсім різних жінок в Ріо-де-Женейро в районі Лемі. Звичайна згуртованість і зближення наступає тільки після одного злочину. Яке буде розвиток сюжету і життя героїнь. можна тільки думати і чекати.

Оригінал: Babilonia
Жанри: драма, кримінал
Країна: Бразилія
Вийшов: 2 015
Режисер: Денніс Карвальо
Ролі: Каміла Пітангі, Глорія Пірес, Адріана Естевес, Бруно Гальяссу, Тьяго Фрагозо, Фернанда Монтенегро

 Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 10.11.2015, 13:14:14
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика