Третій зайвий / Ведмедик Тед / Тед

Третій зайвий / Ведмедик Тед / Тед
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

 

Придумано і розказано вже безліч анекдотів, де у відносинах між хлопцем і дівчиною, чоловіком і жінкою постає чийсь домашній улюбленець, до якого один з партнерів живить самі трепетні почуття. Диму без вогню не буває, коти з собаками ж теж ревнують!
У новій комедії «Третій зайвий» випадок нетиповий і взагалі клінічний. Це насправді гірко і образливо, коли найкращий друг твого хлопця ... іграшкове ведмежа Тед, з яким він проводить часу навіть більше, ніж з тобою. І це далеко не милий ведмежа, це плюшевий розпущений ведмідь, який курить траву, влаштовує оргії і напивається до нестями.
Найгірше, що ця плюшева зараза виступає проти появи будь-яких постійних відносин у Джона - головного героя. Тому коли той всерйоз починає цікавитися новою дівчиною Лорі, Тедді йде на самі бридкі вчинки, аби посварити закохану парочку. У підсумку, фільм про те, як виникає по-новому написана історія багатьом знайомого вибору між одним і особистим щастям кожного з цього трикутника.Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 06.07.2015, 02:00:45
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика