Воєнні онлайн, Дивитися Воєнні онлайн, Воєнні онлайн hd Воєнні онлайн безкоштовно, Воєнні онлайн hd, нові Воєнні онлайн


Головна » Фільми » Воєнні

У категорії матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-6
Сторінки:

Сортувати за: Рейтингу

Сталінград (2013) дивитися онлайн

 

Опис:

Зазнавши невдачі при спробі перейти Волгу і почати контрнаступ на німецьку армію, радянські війська змушені відступати. Однак кільком солдатам вдалося перебратися на берег супротивника. Вони залишаються в меншості і ховаються в прибережному будинку, де зустрічають дівчину. Її будинок зайняли німці, а сама вона не встигла покинути лінію фронту. На тлі самого кровопролитного в історії людства битви розвивається історія любові, і солдатам тепер будь-яку ціну треба захистити цю дівчину. У прокат виходітфільм «Сталінград» Федора Бондарчука. Перший фільм дивився ветеранів Сталінградської битви під Сталінградом йде військовослужбовців - тих, про кого і знімав свій фільм Федора Бондарчука. Відгуки про живих свідків тих днів на новій стрічці separated.Most з відгуки про фільм «Сталінград» позитивно. - Фільм просто чудовий, і ми, як свідків подій, які мали місце в Сталінграді в 1942 році, яку він любив. Таке відчуття, що ви повторно там. Ви співпереживати героям картини, тому що ви знаєте, що вони пережили. Ілюбовная лінія, яка простяглася через увесь фільм дуже доречно. Зрештою, що б війни не було ні жорстоким, життя є життя. Це правда, що Бондарчук показав цю любов, - Сталінградській битві партії Юлія Кучинська. - Особливо важливо, що цей фільм подивилася молодому поколінню. Янг »тільки з чуток знають про війну, але тут вони мають унікальну можливість зрозуміти і відчути сильніше, ніж все, що відбувалося на нашій землі. Але ми повинні пам'ятати, що «Сталінград» ещехудожественний фільм, а не документальний отримати додаткові відомості. HDFilms.at.ua

Мне не нравится Мне нравится
Драми | Добавлен: 11.05.2015, 16:18:03

Битва за Севастополь (2015) дивитись онлайн

 

Опис:

Під час Великої Вітчизняної війни на захист Батьківщини встала вся велика Радянська країна. Осторонь не залишився ніхто, навіть жінки. У фільмі показана реальна історія однієї з таких дівчат - Людмили Павличенко. Вона була не просто відмінним снайпером - вона вселяла бійцям надію. З її ім'ям на вустах солдати йшли в смертельну сутичку з противником. Саме цій дівчині вдалося змінити хід історії і переломити результат війни. Але сама Людмила переживала особисту драму: вона любила. Сильно любила. Тому страх втратити близьку людину був сильнішим за страх перед своєю смертю ... HDFilms.at.ua

 

Мне не нравится Мне нравится
Триллер | Добавлен: 11.05.2015, 14:07:03

Незламна (2015)

 

Опис:

Любов під нескінченним вогнем противника, дружба з Елеонорою Рузвельт, виступ на конференції, що вплинуло на результат Другої світової війни, бажання жити і страх втратити кохану людину - чи впорається з усім цим тендітна жінка?

Це реальна історія Людмили Павличенко - легендарної жінки-снайпера. Солдати йшли в бій з її ім'ям на вустах, а вороги влаштували на неї полювання. На полі битви вона бачила смерть і страждання, але найсерйознішим випробуванням для неї стала любов, яку у неї могла забрати війна ...

Мне не нравится Мне нравится
Драми | Добавлен: 28.04.2015, 15:51:19

To celebrate 2013, we invited some YouTubers to star in a mashup of popular moments this year. Can you spot all the references?
WATCH THE TOP VIDEOS OF 2013: HDFilms.in.ua

Can you name all the YouTube stars in the video? Did you get all the references to the top videos and memes of the year? (Also look for the secret, easter egg video annotations!)

#REWIND2013
Best watched in HD!

Мне не нравится Мне нравится
Новинки | Добавлен: 14.12.2013, 19:00:30
Сюжет:
Історія неймовірної дружби юнака Альберта і коня Джоуї.
Коли починається Перша Світова, і Джоуї відправляють разом із кавалерійським полком на поля битв Франції, Альберт, не дивлячись на дуже юний для військової служби вік, все одно йде на фронт, щоб знайти і врятувати друга.
Мне не нравится Мне нравится
Драми | Добавлен: 26.08.2013, 03:03:58
Сюжет фильма:

Лента рассказывает реальную историю загадочного Оскара Шиндлера, члена нацистской партии, преуспевающего фабриканта, спасшего во время Второй мировой войны более тысячи ста евреев. Это триумф одного человека, не похожего на других, и драма тех, кто, благодаря ему, выжил в ужасный период человеческой истории.
Мне не нравится Мне нравится
Воєнні | Добавлен: 02.08.2013, 19:36:31
Сторінки:
Яндекс.Метрика