Кухня [4 сезон, 1 серія] (2015) дивитись фільм онлайн

Кухня [4 сезон, 1 серія] (2015) дивитись фільм онлайн
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

Опис:
«Без чого ж ми не можемо обійтися більше всього на світі? Звичайно ж без їжі! День від дня ми захоплюємося, відвертає, спрага, спокушати нею. Але існувати людина без їжі як і без повітря не може, а значить той хто її сотворяет той є чим то більшим ніж звичайна людина - він підтримує і сотворяет життя ». Такі думки відвідували Максима Лаврова, в той момент коли він йшов до своєї заповітної мрії - зайняти місце кухаря в одному з найпрестижніших ресторанів Москви під назвою «Гюго».
Власником цього ресторану є персона, дуже відома в сфері шоу-бізнесу. Але ця людина нашого героя не особливо цікавив, йому найбільше хотілося познайомитися з шеф-кухарем цього ресторану - Віктором Баринова, основним дозвіллям і дозвіллям якого є азартні ігри, алкогольні напої та тусовки. Але головним його недоліком є ​​просто нестерпна натура.
Після одного вдалого знайомства, слід друге - дівчина Вікторія Гончарова, яка працює на посаді арт-директора цього ресторану. Вікторія вкрай поглиблена в виконання своєї роботи, вона завзята кар'єристка яка з відзнакою справляється з наданими завданнями, і для особистого життя в найближчому майбутньому часу у неї не знайдеться. Віктор і Вікторія знаходяться в цьому ресторані, як на полі бою, між ними йде війна не на життя, а на смерть, не один з них не хоче поступатися іншому місце під сонцем. Ну а в той час поки боротьба між представницею прекрасної статі і аморальним шеф-кухарем триває, підопічні Віктора Баринова так і чекають чергової осічки Максима.Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 07.09.2015, 17:44:53
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика