Великолепный век Кесем Султан (2015) Все серии турецкий сериал

Великолепный век Кесем Султан (2015) Все серии турецкий сериал
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

Все, що видно в сучасному телебаченні особливого успіху досягли історичного проекту турецького походження, який описує палацові інтриги і значні події тих років. Цей Епічний транслювався протягом чотирьох довгих років, творці фільму заслужено отримав безліч нагород за свої послуги. Проект любили в Туреччині, але незабаром поширилася по всьому світу, не забудьте завоювати симпатії аудиторії в Росії. Передбачувана реакція фанатів були засмучені, коли сказав про кінець цій картині, але незабаром стало відомо про початок чергового масштабного фільму в тому ж напрямку, відповідно з виробниками, він не мають те ж якість останньої стрічки.

За обіцянкам, які трудящі над виробництвом сучасної історії, серед головних героїв є жінка, яка вже давно значна особа, вона стала знаменитою протягом століть для їх винахідливості, здатність вийти зі складної ситуації з мінімальними втрати. За допомогою свого розуму, їй вдалося стати коханкою вміло вдалося думка магістра при необхідності, має неймовірну красу, яка привернула увагу багатьох. Ми обіцяємо, що більшість фактів реального життя були закладені в фундамент хітом, істориків і фахівців працювати з відтворення час на екрані. Існує багато суперечок про те, який, здавалося, нам героїню, яка затверджується, перш ніж стати улюбленою султан вона жила в Греції, а потім потрапив у гарем.

Майстер було багато красивих жінок в палаці, вони приходять від всіляких країн, а головне, він вибрав саме цю дівчину, вони було шестеро дітей. Можливо, тому, що вона представлена ​​як спадкоємці султана, він став чимось більшим для нього, ніж інший, коли це було необхідно, вона була в змозі послати кохану людину і зробити певні речі, найбільш важливою людиною в країні з проханням її рада та намагалися догодити їй.

Імперія росла і героїня пізніше стає все сильніше, імператор помер, і після його прийшли різні царів, поки трон сів Мурада, який був сином розумної жінки. не без грунтовно жінки підозрюється у державній зраді, він був звинувачений в тому, що вона була в змозі видалити з дороги султана. Але вина не вдалося довести у зв'язку зі змовою пізніше вона була в змозі забезпечити, що вся влада була в руках.Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 16.11.2015, 22:51:06
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика