Заборонене кохання всі серії 2015

Заборонене кохання всі серії  2015
Проголосуй: Мне не нравится Мені подобається

Всі ми знаємо, що любов нікуди не зникає, вона просто живе в серці і тихенько ховається, поки на горизонті не з'являється той, кого можна полюбити і подарувати всі ті почуття, які ми приховуємо протягом всього свого життя. Серіал «Заборонене кохання» дуже складний для розуміння, змушує співпереживати героям, а деколи справа доходить до драматизму. Що може вийти у заможної людини, який вже всього добився в житті, і молоденької дівчини, яка тільки починає жити? Вона, як прекрасний метелик пурхає з квітки на квітку, а він - ситий і задоволений лев, якому треба знайти свою левицю. Що чекає попереду цих двох?

А все почалося з трагедії, коли у Анда гине дружина, яку він любив все своє життя. Анда присягнувся, що більше нікого не полюбить, а продовжить нести свій хрест поодинці. Йому не потрібні світські вечірки і заходи, він повинен жити заради своїх дітей дочки Ніхаль і сина Бюлента і замінити ним мати. Навіщо йому веселощі, якщо йому до вподоби тихе життя в колі своєї родини в непримітному особняку в місті Стамбулі. У вихованні дітей Андану допомагає досвідчена гувернантка і племінник.

Але все колись змінюється, адже в долі на нас зовсім інші плани. В один прекрасний день Анда знайомиться з чарівною і юної Біхтер, яка зачепила всі дрімали почуття Анда. Герой немов опинився в молодості, так сильні його почуття і пристрасть рветься на волю.Немає плеєра (фільму)? Нажміть F5 або обновіть сторінку

Фільм переривається, що робити? - Поставте фільм на паузу і почекайте (4-30 хвилин)

Покажіть цей фільм друзям вКонтакті, нажмі на "Додати фільм вКонтакті", яка розташована нижче


Всего оценок: 578, средняя 4.8 из 5

Не забудьте поділитись фільмом з друзями в соціальних мережах.

Коментарів (0) | Дата: 03.11.2015, 11:10:45
Коментарі до фільму


Яндекс.Метрика